Ceník

Edison Filmhub VOD

15 prémiových filmů každý měsíc v S-VoD a 3 filmové kanály Film Europe HD, Be2Can HD a Československo HD.

Film Europe je filmový kanál s výhradně evropskou filmovou produkcí, přehledem všech žánrů a stylů evropské kinematografie. Můžete se těšit na nejlepší evropské filmy oceněné na mezinárodních i domácích filmových festivalech a soutěžích. Filmy jsou vysílány v původním znění s českými titulky. Více jak 1000 filmů ze všech 50 zemí Evropy. 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a bez reklam.
www.filmeuropechannel.eu


Be2Can je prémiový filmový kanál s nejlepší filmovou produkcí z celého světa festivalové kinematografie a je obrazem úspěšného filmového festivalu Be2Can – přehlídky oceněných a soutěžních filmů z nejprestižnějších filmových festivalů v Benátkách, Berlíně, Cannes, Torontu a dalších. Filmy jsou vysílány v původním znění s českými titulky. Vysílá 6 hodin denně od 22:00 do 04:00hod., sedm dní v týdnu a bez reklam.
www.be2can.eu/cs/channel

Československo nejlepší filmová, televizní a dokumentární produkce z období Československa 1918-1992. Můžete se těšit na všechny filmové žánry. Na kanále najdete notoricky známé, oblíbené, tak i méně známé nebo trezorové filmy a pořady. Vysílá 18 hodin denně od 04:00 do 22:00 hodin denně, sedm dní v týdnu a bez reklam.
www.ceskoslovensko.tv

Cena 89 Kč / měsíčně